Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).
Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken. Bedankt!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Edeka gaat voor rol als regioverzorger
Het Duitse levensmiddelenconcern Edeka groeit nog steeds en zal ook in 2013 in sterke mate verder expanderen. Bovendien investeert Edeka alleen al in 2012 rond 1,4 miljard euro in de uitbreiding en modernisering van de bestaande handelsinfrastructuur. „We zullen onze rol als belangrijkste gekwalificeerde regioverzorger van het land doelgericht verder uitbreiden", bevestigt Markus Mosa, bestuursvoorzitter van Edeka AG.
„Ons doel is om op een vakkundige manier de mensen daar van voedsel te voorzien, waar ze leven", onderstreept Markus Mosa. Bij het vaststellen en plannen van geschikte vestigingsplaaten is een geïntegreerde ligging daarom in toenemende mate van belang voor Edeka. Deze moeten door de klanten met name per voet, fiets of met het openbaar vervoer makkelijk bereikbaar zijn. Dit brengt veel voordelen met zich mee. Zo hoeven klanten bijvoorbeeld geen grote afstanden met de auto af te leggen, wat weer goed is voor het milieu en geluidsoverlast tegengaat.
Consumenten willen graag aantrekkelijke supermarkten met een breed en ruim assortiment. Om compleet aan de behoefte aan hoogwaardige levensmiddelen te kunnen voldoen, heeft een supermarkt met een volledig assortiment tegenwoordig een verkoopoppervlak van minstens 1.500 vierkante meter nodig. Hierop kunnen meer dan 20.000 artikelen, gericht op gezonde voeding, gesorteerd en voordelig worden aangeboden.