Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Duizenden uien zorgen voor oponthoud op A58

Op de A58 tussen Rilland en Woensdrecht is gisterenmiddag een vrachtwagen met uien gekanteld. Omdat duizenden uien over de weg verspreid lagen, was de snelweg naar tot 18.00 afgesloten voor verkeer.



Bij knooppunt Markiezaat verloor de chauffeur van de vrachtauto rond 12.00 uur de macht over het stuur, waarna de uien op de snelweg terechtkwamen. Het verkeer werd omgeleid via de N289. Verkeer vanuit Rotterdam richting Zeeland werd geadviseerd via de N57 of de N59 te rijden.

Lichte verwondingen
De chauffeur van de vrachtwagen zat bekneld en is door de brandweer uit zijn benarde positie bevrijd. Hij is met lichte verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de auto die bedolven werd onder de uien, raakte niet gewond.
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer