Eerste grote volumes Jazz-appelen in Australië

De eerste grote volumes van Niew-Zeelandse appelen zijn aangekomen in Australië. Er zijn al enkele kleine zendingen naar Nieuw-Zeeland gestuurd sinds de importban die 90 jaar heeft geduurd.

De general manager van Enza, Snow Hardy, geeft aan dat de container met 700 dozen Jazz-appelen, de eerste omvangrijke zending is, die is aangekomen.

Enza zal de export van Jazz-appelen naar Australië beperken, zodat de lokale handel niet verstoord wordt. Er is namelijk al veel tegenstand gekomen van Australische telers.

Bron: Radio New Zealand

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.