Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Armenië is klaar voor export persimmon, Cornelian-kersen en noten

Armenië start binnenkort met het exporteren van oriëntale persimmon, Cornelian-kersen en noten.


Cornelian-kersen

Armenië rekent op een goed exportseizoen. De verwachting is dat dit seizoen de export van druiven en abrikozen zal toenemen.

Een exporteur geeft aan dat Europa de Armeense noten nog niet heeft geproefd, maar Armenië heeft hoge verwachtingen van de notenexport. Europa is ook geïnteresseerd in de Cornelian-kersen die in Armenië groeien. Als alle export naar wens verloopt zal de opbrengst voor de Armeense landbouw $300 miljoen ton bereiken. De inkomsten van de telers zullen naar verwachting 150 tot 160% stijgen.

Bron: news.am
Publicatiedatum: