Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Fairtrade Week 2010 van start

Supermarkten geven komende week korting op fairtrade producten. Dat doen ze in het kader van de landelijke Fairtrade Week. De themaweek wordt georganiseerd door onder meer leverancier Fair Trade Original, de Landelijke Vereniging van Wereldwinkels en Stichting Max Havelaar. Onder andere Albert-Heijn, Coop, C1000, Detailconsult, Deen, Emté, Golff, Hoogvliet, Jan Linders, Makro, Plus, Poiesz, en Super de Boer geven korting op fairtrade producten. Verder zijn er proeverijen van fairtrade producten in supermarkten, bijvoorbeeld bij PLUS, Marqt en Deen.

De week staat in het teken van ‘Fair-Wisselen’, waarin de consument wordt gevraagd de gewone boodschappen om te wisselen voor fairtrade boodschappen. Boodschappen worden niet echt omgewisseld, maar de actie moet bij consumenten de prikkel teweeg brengen om bij producten zelf voor een fairtrade alternatief te kiezen.

Tijdens de week worden ook een rits BN-ers uit de kast getrokken, waaronder Jan Pronk, Agnes Jongerius, Ramon Beuk en Victoria Koblenko. In totaal doen drieduizend winkels, 3.100 bedrijfslocaties en 140 restaurants mee.
Publicatiedatum: