Na 'I sea pasta' heeft Seamore een nieuw product aangekondigd tijdens de officiƫle lancering bij Foodyard Amsterdam. I sea bacon is een 100 procent zeewiervariant van bacon. Dit plantaardige, gezonde en duurzame alternatief smaakt natuurlijk zilt, rokerig en is knapperig na kort bakken. Vanaf 24 november is I sea bacon te koop.
Andre Gerrits (Michelinster chef-kok 't Amsterdammertje) en Willem Sodderland (Seamore) tijdens onthulling I sea bacon in FoodYard Amsterdam
Sinds de start van Seamore ontving het bedrijf verschillende internationale prijzen voor haar missie: het ontdekken van unieke soorten zeewier om daarmee bekende producten om te toveren in een gezondere, duurzame variant.
Save my bacon
Willem Sodderland, oprichter van Seamore: "We hoorden over een soort zeewier die zou lijken op bacon. Het moment dat ik het in de pan gooide, was magisch: de prachtige paarse blaadjes veranderden in groen, knapperig spek. Ik gooide er eieren bij en het eerste gerecht was gemaakt". I sea bacon maakt korte metten met de slechte reputatie van spek.
Andre Gerrits, Michelin ster chef van het Amsterdammertje en winnaar van de Taste of the World award: "Ik geloof in de visie van Seamore. Zeewier is een geweldige toevoeging als ingrediƫnt. De zeewierbacon kan ik op allerlei manieren als topping gebruiken: van haute cuisine tot classics met een twist."
Future of Food
Rob Baan, CEO van Koppert Cress en lid van Seamore's advisory board is enthousiast om nog een reden: "De natuur heeft zo ontzettend veel te bieden zonder dat we er aan hoeven te prutsen. De toekomst van ons eten ontstaat niet zozeer door technologische vernieuwing maar vooral door met een slimmer perspectief heel dichtbij in de natuur te zoeken. I sea pasta en I sea bacon zijn daar een geweldig voorbeeld van."
Voor meer informatie:
Seamore Holding BV
Nieuwe Hemweg 2
1013 BG Amsterdam
T: +31 (0)6-23364607
www.seamorefood.com



Abonneren
Vacatures
"Tweetende AGF'ers"
Top 5 - gisteren
- Fotoreportage ALV GroentenFruit Huis op Floriade
- Surseance van betaling aangevraagd door ontwikkelaar eerste selectieve asperge-oogstmachine
- "Je rijdt een land in dat in oorlog is, maar alle checkpoints en bewapende militairen om je heen wennen verrassend genoeg vrij snel"
- Familiebedrijven presteren beter door informeel management
- RedStar versterkt management met marketingspecialisten
Top 5 - afgelopen week
- Wit-Rusland heft embargo op invoer van Europese groenten en fruit op
- Adriëlle Dankier volgt Fred van Heyningen op als CEO Nature’s Pride
- "We kunnen nu eindelijk ons pand in zijn volledigheid benutten"
- Kalteraardbeien sluit definitief de deuren
- Aardappelgroothandel Landjuweel viert 100-jarig jubileum met relaties
Top 5 - afgelopen maand
- "Klokprijzen asperges en aardbeien onder de kostprijs"
- Groente- en fruitbewerkingsmachines, rollend materieel en inventaris van J.M. Levarht & Zonen B.V. in online veiling
- Staay Food Group verwerft aandelen Direct Fruit Services uit Houten
- Wit-Rusland heft embargo op invoer van Europese groenten en fruit op
- Fortuna Frutos UK in surseance van betaling
Weer
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-05-19 "Als je een groente gaat eten, wat maakt het dan uit of het een beetje krom is of er een kras op zit?"
- 2022-05-17 Zonnebloemolie terug in het schap maar wel dubbel zo duur
- 2022-05-16 Duurzame fruitsalades tegen overschotten en 'food waste'
- 2022-05-16 Zijn groentechips gezonder?
- 2022-05-13 Groentegoed verhuist naar nieuwe productielocatie en vindt nieuwe investeerder
- 2022-05-09 Plantaardige proteïne afkomstig van het land en niet uit een laboratorium
- 2022-05-06 Gedroogde mango’s als antwoord op de logistieke uitdagingen
- 2022-05-05 Vaste stemming op fritesaardappelmarkt helemaal terug
- 2022-05-04 Bonduelle: Groei activiteiten in lijn met jaarprognose; Russische activiteiten blijven intact
- 2022-04-28 Supermarkten en fabrikanten ontsnappen aan Indonesische exportban palmolie
- 2022-04-22 1.000 ton diepvriesgroenten onderweg van Spanje naar VS
- 2022-04-19 Problemen met citrusoogst in Florida en Brazilië stuwen sapprijzen naar hoogste punt in 5 jaar
- 2022-04-14 FloorFoods neemt activiteiten van Van Marcke Foods over
- 2022-04-13 "Ons volume broccoli voor diepvriesindustrie ligt boven de 20.000 ton"
- 2022-04-13 Frankrijk exporteerde de laatste 12 maanden 150 ton diepvries frites naar Nieuw-Zeeland
- 2022-04-12 VS: Sinaasappelsapproductie bereikt laagste peil in 50 jaar
- 2022-04-11 "Eén vaste prijs voor geschilde asperges, gedurende het hele seizoen"
- 2022-04-11 Lamb Weston maakt meer winst
- 2022-04-11 Groenteverwerker HAK breekt lans voor lokaal
- 2022-04-07 De invloed van de airfryer op fabrikant en inkoper