


Abonneren
Vacatures
- Business Consultant (landelijk)
- Loodsmedewerk(st)ers Groente en Fruit
- Global Sourcing Manager
- Business Unit Manager Importeurs & Exporteurs
- Docent Teelt
- Buying Operations Manager (BOM Process)
- Bestuurslid
- Internationaal accountmanager Duitsland
- Manager Operations Ethiopia
- Quality controller
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- Dodelijke slachtoffers en miljoenenschade aan tuinbouw door overstromingen in Italië
- Tomatencongres maakt zich geen illusies: 'business as usual' komt niet meer terug
- Gewasbeschermingsdiscussie weer aangeslingerd door uitzending Jinek
- Teel je in China bonen of meloenen? Dan komt de landbouwpolitie op je af...
- Opnieuw hevige regen en zelfs hagel in Italiaanse Emilia Romagna
Top 5 - afgelopen maand
- Transportbedrijf T. Vreugdenhil viert driemaal feest
- Hevige concurrentie voor Turkse watermeloenen
- Onzekerheid over Marokkaanse watermeloenoogst
- Faillissement uitgesproken over Rodenburg Fresh Food en Fruta del Huerto
- "Turkije op weg om één van de grootste zachtfruitleveranciers van Europa te worden"
Weer
Cool Fresh International herlanceert Freedom Fruit
'Pineapple Kings' Mario de Goede en Hugo Vermeulen
De Goede: 'Sinds 2010 leveren wij Freedom Fruit aan een beperkt aantal geselecteerde klanten in Europa. Wij geloven echter dat de tijd is gekomen om de afzet van dit gerenommeerde merk naar een hoger niveau te brengen en zijn rechtmatige plaats in de wereld van eerlijke producten te geven. Om dit te doen, hebben we Freedom Fruit gekoppeld aan een aantal topananasproducenten in Costa Rica. In de eerste instantie hebben wij ons gericht op het sourcen van topkwaliteit fruit (met inbegrip van Rainforest certificatie) en regelmatige aanvoer. Onze eerste aankomsten laten zien dat wij de juiste keuzes hebben gemaakt. De kwaliteit is zeer goed en wij zijn zeer enthousiast over de mogelijkheden dat Freedom Fruit aan onze ananascategorie brengt'.
Volgens Hugo Vermeulen, algemeen directeur van Cool Fresh International is de belangrijkste sociale focus van Freedom Fruit het ontwikkelen van een project dat is ontworpen om een concrete en duidelijke verschil te maken op het gebied van gemeenschapsontwikkeling en opvoeding. In Pital, de regio waar de meeste van de BonSweet en Freedom Fruit ananassen worden geteeld, heeft Cool Fresh International 'Escuela La Perla' omarmd. Dit landelijke school staat in dienst van een gemeenschap van landarbeiders. Naast functie als school, is Escuala La Perla ook de belangrijkste verzamelplaats voor de gemeenschap.
Vermeulen: 'De huidige faciliteiten voorzien slechts in de basisbehoeften, en de schoolgebouw is niet voldoende uitgerust voor de behoeften van de bredere gemeenschap. Gedurende 2016 zal Freedom Fruit (in samenwerking met de gemeenschap van La Perla) de school opknappen en beginnen met het bouwen van een gemeenschapsruimte dat voor verschillende doeleinden gebruikt kan worden door de gemeenschap. Denkt hier aan de zorg voor ouderen, het houden van culturele evenementen en de mogelijkheid om als comfortabele ontmoetingsplaats voor volwassenenonderwijs en educatieve projecten te worden gebruikt. De bedoeling is dat Escuela La Perla de lijm zal worden die de gemeenschap verenigt'.
Als aftrap van dit mooie project met aantoonbare doelstellingen zal Cool Fresh International in april met een aantal teams deelnemen aan de Business Run van de Rotterdam Marathon. Om nog meer aandacht en animo te genereren heeft het bedrijf ook een eigen 'limited edition' hardloopschoen ontworpen, dat tijdens Fruit Logistica zal worden gelanceerd.
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-05-26 Rijk Zwaan sponsort snoepgroenten tijdens Westland Triathlon
- 2023-05-26 Zespri dit jaar waarschijnlijk niet naar de Nieuw-Zeelandse beurs
- 2023-05-25 Miljoenen uit Midden-Oosten laten op zich wachten in faillissement Levarht
- 2023-05-25 Prijs voor marktklare raffinage reststromen tomaten
- 2023-05-23 Trofi Pack eenmalig op het wedstrijdshirt van Sparta
- 2023-05-23 Fotoreportage groothandelsmarkt München
- 2023-05-23 Biogaslekkage bij Lamb Weston
- 2023-05-19 Ruim 300 bezoekers op Limgroup Experience Days 2023
- 2023-05-19 Fruidor neemt Vivy Fruits over
- 2023-05-17 The Greenery sluit 2022 af met nettowinst van 12,8 miljoen euro
- 2023-05-16 Biologische paddenstoelenkwekerij zet deuren wijd open na nieuwbouw
- 2023-05-16 "Vanuit nieuwe locatie ons afzetgebied vergroten"
- 2023-05-16 Van origine Vlaams-Nederlands telersconsortium Intergrow gaat op in joint venture met Mastronardi Produce
- 2023-05-15 Winst volleybaltoernooi naar EFP-team
- 2023-05-12 Fine Fruit Company verhuist volgend jaar naar nieuwbouw op ABC Westland
- 2023-05-12 Internationaal Primeur-magazine nu online beschikbaar
- 2023-05-12 Calsa bundelt krachten met Vervaeke en Vervatrans
- 2023-05-11 Internationaal Primeur-magazine nu online beschikbaar
- 2023-05-10 Internationaal Primeur-magazine nu online beschikbaar
- 2023-05-10 In gesprek over duurzame landbouw in nieuwe vergaderruimte bij Zachtfruit Schalkwijk