


Abonneren
Vacatures
- Business Consultant (landelijk)
- Loodsmedewerk(st)ers Groente en Fruit
- Global Sourcing Manager
- Business Unit Manager Importeurs & Exporteurs
- Docent Teelt
- Buying Operations Manager (BOM Process)
- Bestuurslid
- Internationaal accountmanager Duitsland
- Manager Operations Ethiopia
- Quality controller
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- Dodelijke slachtoffers en miljoenenschade aan tuinbouw door overstromingen in Italië
- Tomatencongres maakt zich geen illusies: 'business as usual' komt niet meer terug
- Gewasbeschermingsdiscussie weer aangeslingerd door uitzending Jinek
- Teel je in China bonen of meloenen? Dan komt de landbouwpolitie op je af...
- Opnieuw hevige regen en zelfs hagel in Italiaanse Emilia Romagna
Top 5 - afgelopen maand
- Transportbedrijf T. Vreugdenhil viert driemaal feest
- Hevige concurrentie voor Turkse watermeloenen
- Onzekerheid over Marokkaanse watermeloenoogst
- Faillissement uitgesproken over Rodenburg Fresh Food en Fruta del Huerto
- "Turkije op weg om één van de grootste zachtfruitleveranciers van Europa te worden"
Weer
Nieuwe producten voor halovergangen en -afsluitingen.
Hörmann ontwikkelt nieuwe deuren voor industrie
De panelen van de Speed-sectionaaldeuren worden bewogen door een slijtagearm bandmechanisme met tegengewichten. De deur loopt in horizontale looprails verhoogd onder het plafond van de hal (H-uitvoering) of verticaal langs de wand van de hal (V-uitvoering). Om deze geïsoleerde Speed-sectionaaldeuren een harmonisch geheel te laten vormen met de industriële sectionaaldeuren van Hörmann, hebben zij eenzelfde aanzicht gekregen. De nieuwe deuren vormen altijd een passende oplossing wanneer halovergangen of -afsluitingen een snel werkproces waarborgen, energie-efficiënt moeten zijn en binnen het bereik van de latei flexibel moeten kunnen worden gemonteerd.
De panelen van de nieuwe snelloopdeuren HS 5015 PU H 67 en HS 6015 PU V 67 bereiken dankzij 67 mm dikke, thermisch onderbroken profielen een U-waarde van max. 0,33 W/(m2∙K). Daarmee optimaliseren de deuren door snel openen en sluiten het werkproces en zijn zij bovendien energie-efficiënt.
Robuuste industriële roldeuren voor hoge belastingen in het alledaagse bedrijfsleven
De nieuwe roldeur DD werkt met een directe aandrijving. Hierbij is de aandrijving direct verbonden met de wikkelas. Vooral tijdens de montage is dit gunstig. Enerzijds zorgt de afrolbeveiliging die in de aandrijving is geïntegreerd voor lagere kosten van de elektrische installatie. Anderzijds is de aandrijfpositie naar beneden, naar boven of horizontaal aanpasbaar aan de inbouwsituatie.
De roldeur DD is geschikt voor deuropeningen tot een maximale breedte van 12 meter en een hoogte van 9 meter. De geïsoleerde uitvoering van de roldeur DD, met de dubbelwandige stalen lamellen Decotherm S, kan worden uitgerust met een frequentieomvormer aandrijving en besturing. Daarmee bereikt de roldeur snellere openingssnelheden, tot maximaal 1,1 meter per seconde, instelbaar. Dit maakt zelfs maximaal 30 deurcycli per uur of 500 per dag mogelijk. De soft-start/soft-stop-functie zorgt voor een veilige deurloop waarbij de aandrijving wordt ontzien.
Sinds deze zomer is deze S6-uitvoering van de Hörmann roldeur DD leverbaar. Deze variant kan worden toegepast tot een maximale breedte van 5 meter en een maximale hoogte van 9 meter. Zogenoemde L-pads aan de binnenkant van het deurpantser verminderen het loopgeluid en slijtage van de lamellen.
Bij geringe tot gemiddelde bedieningsfrequenties is de roldeur SB goed toe te passen. Hörmann presenteerde hiervoor de nieuwe ruimtebesparende aandrijving WA 300 AR S4. Deze wordt niet onder de wikkelas gemonteerd, maar ernaast. De aandrijving is eveneens uitgerust met de soft-start/soft-stop-functie. Deze zorgt voor een standaard, volgens informatie van de fabrikant alleen bij Hörmann verkrijgbare, beveiligde ontgrendeling waarbij de deur eenvoudig naar handbediening kan worden omgeschakeld. Zo kan deze ook bij storingen in de aandrijving of bij stroomuitval volledig blijven functioneren.
De Hörmann-roldeur DD S6 is standaard uitgerust met zogenoemde L-pads aan de binnenkant van het deurpantser, die het loopgeluid en slijtage van de lamellen verminderen.
Hörmann presenteerde voor de roldeur SB de aandrijving WA 300 AR S4, die door zijn standaard beveiligde ontgrendeling eenvoudig naar handbediening kan worden omgeschakeld. Daardoor is de volledige functie gewaarborgd, ook bij storingen in de aandrijving of bij stroomuitval.
Meer informatie:
Hörmann
Nina de Wit
T: +31 (0)342-429410
E: marketing@hormann.nl
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-05-26 Thermo King wil connectiviteit van aangedreven koelunits verbeteren
- 2023-05-11 Realtime CO2-monitor voor eenmalig gebruik
- 2023-05-05 BCT Treehub start naast koelen ook logistieke dienstverlening op
- 2023-05-03 "Het gebruik van CA en post-harvest oplossingen wordt een noodzaak en een must"
- 2023-05-01 "Rijpcapaciteit in Dublin verdubbeld"
- 2023-04-26 Zuid-Afrikaanse citrusexporteurs gaan proef draaien met Liquidseal
- 2023-04-19 "Iedere schakel binnen de koelketen onder één dak"
- 2023-04-17 Brazilië maakt kennis met coatings voor na de oogst
- 2023-04-12 Consument positief over plantaardige beschermlaag op groenten en fruit
- 2023-04-11 Biologisch gewasbeschermingsmiddel voor aardappelopslag klaar voor internationale goedkeuring
- 2023-04-06 Mooij Agro presenteert systeem voor koelbewaring aardappelen en uien
- 2023-04-04 Cursus Koelen & Bewaren
- 2023-04-03 Interesse in dry misting als methode tegen voedselverspilling groeit
- 2023-03-31 Nieuw ULO-protocol beschikbaar
- 2023-03-29 Groenten en fruit koelen middels ijsslurrie in een vochtig voorkoelsysteem
- 2023-03-24 Industriële Koeltechniek Roose plaatst nieuwe koel- en vriesinstallatie bij De Aardappelhoeve
- 2023-03-20 Plantaardige oplossing voor verbetering houdbaarheid paprika's
- 2023-03-17 Luik Natie neemt 'gesloten' elektriciteitsnet in Antwerpse haven in gebruik
- 2023-03-17 Cursus Koelen & Bewaren
- 2023-03-15 Bio-plastics bieden duurzame bescherming