




Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
- "Als we zo doorgaan, is er over een jaar of 2 geen hardfruit meer uit Nederland of België"
- Fabriek Hessing Supervers in Greenport Venlo officieel opgeleverd
- QQ zat in 'verstikkende squeeze tussen telers en supermarkten'
- Looije Packing stapt in bij IQ Packing Waddinxveen
- "Hoge prijzen en veel kansen op de peenmarkt, dat was vorig jaar wel anders"
Top 5 - afgelopen week
- "Vanaf maandagmorgen is het helemaal losgegaan op de uienmarkt"
- Jan Oskam verkoopt locatie Vleuten aan projectontwikkelaar, Neerijnen vanaf 2024 centrale locatie
- Omzet Vershal Boontjes in drie jaar tijd naar ruim 3,5 miljoen euro
- Uit de oude doos: "Die eerste jaren heb ik het erg zwaar gehad"
- Eosta overgenomen door Anders Invest
Top 5 - afgelopen maand
Weer
LBP Rotterdam opnieuw gecertificeerd
LBP Rotterdam ziet in de additionele dienstverlening niet slechts een toevoeging aan het bestaande pakket maar durft zelfs te stellen dat de toekomst voor een belangrijk deel in dat facet van het werk zal gaan liggen. "Natuurlijk blijft ons logistieke werk, dat we al 20 jaar doen, ons uitgangspunt want daar zijn we ook goed in. Maar daarnaast is de vraag naar ompak- verpak, klein verpakken en uitzoekwerk zo groot geworden dat we aan die vraag inmiddels in ruime mate kunnen voldoen", zegt Anton Filippo van LBP. "Dat was ook reden voor ons om onze bestaande faciliteiten aan te passen waarvan de nieuwbouw inmiddels van start is gegaan."
"Je ogen sluiten voor dat wat door de markt gevraagd wordt is onverstandig" zegt Filippo "met ons team van professionals gaan we dus met vertrouwen stappen maken die de toekomst van LBP verder moeten waarborgen."
20 jaar
LBP Rotterdam, opgericht op 1 januari 1994, viert in 2014 weer een feestje.
In het 20-jarig bestaan heeft het zich weten te profileren en handhaven als een specialist in de afhandeling, inklaring, op- en overslag en distributie van exotisch fruit vanuit alle uithoeken van de wereld. Anton Filippo: "Exoten blijven altijd ons primaire aandachtspunt waarbij we uiteraard onze ogen niet sluiten voor de afhandeling en opslag van andere fruitsoorten. De tijden zijn anders dan 10 jaar geleden dus ook wij zullen onze ogen open moeten houden voor ontwikkelingen en kansen in de markt. Dat is de enige manier om op deze wijze te kunnen voortgaan."
Het door LBP zelf ontwikkelde voorraad informatie systeem geldt daarnaast al jaren tot het beste dat er op dit gebied in de wereld te vinden is en waarmee het zich ook al jaren weet te onderscheiden. "De ontwikkeling van ons systeem is al jaren aan de gang en zal zo lang we actief zijn ook nooit stoppen. Samen met onze klanten weten we door steeds kleine veranderingen het systeem altijd weer een stukje beter te maken. Dat we hiermee een uniek systeem in handen hebben, dat stond voor mij al jarenlang vast", aldus de zegsman van Logistic Business Partners.
Voor meer informatie:
LBP Rotterdam
Anton Filippo
Honderdland 50,
2676 LS Maasdijk
Tel: 0174 - 530545
afi@lbprotterdam.nl
www.lbprotterdam.nl
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-02-07 RASFF: Gebrekkige productie van blauwe bessenproduct uit Duitsland
- 2023-02-07 Terugroeping Meloenzaad 'Egusi Ground' van het merk Nina
- 2023-02-06 RASFF: Chloorpyrifos gevonden in mandarijnen uit Spanje
- 2023-02-03 RASFF: Ochratoxin A in gedroogde vijgen uit Turkije
- 2023-02-02 RASFF: Prothioconazol in savooiekolen uit België
- 2023-01-31 Rusland en Turkije willen controle op het aanbod van groenten en fruit versterken
- 2023-01-30 Terugroeping van Pistachenoten door Boer Bas vanwege aflatoxines
- 2023-01-30 EU scherpt MRL’s verder aan
- 2023-01-19 RASFF: Salmonella in zwarte champignons uit Ivoorkust
- 2023-01-19 Nog steeds veel overschrijdingen MRL's bij import Turkse en Egyptische g+f
- 2023-01-18 Flourpower roept biologische pistachenoten terug wegens aflatoxines
- 2023-01-17 Micro Smedt wordt Normec Micro-Smedt
- 2023-01-10 RASFF: Diflubenzuron gevonden tussen Thaise aubergines uit Mexico
- 2023-01-09 Britse E. coli-uitbraak in 2021 was te wijten aan voorgesneden Spaanse watermeloenen
- 2023-01-06 EFSA heeft nieuw logo
- 2023-01-03 "Baby-komkommers Australische teler in verband gebracht met salmonella-uitbraak"
- 2023-01-03 Engelse salade test vindt Listeria uit eerdere uitbraak
- 2023-01-02 Jumbo roept rode kool met appel terug vanwege glas
- 2023-01-02 Starfruit roept mini prei van merk Royal Africa terug wegens Diafenthurion
- 2022-12-22 Uitbraak Salmonella in Noorwegen, Zweden en Nederland, Spaanse komkommers als bron verdacht