



Abonneren
Vacatures
- Int. Product- en Cropspecialist Propagation (opkweek)
- (Jr.) Specialist Duurzaamheid en Data
- Junior Kwaliteitscontroleur
- Productieleider
- Salesmanager substraten West-Europa
- Manager Quality Assurance (QA)
- Accountmanager Data Management - Agri
- Head Grower Greenhouse Canada
- Lead Auditor Kwaliteit & Processen
- Junior account manager
Top 5 - gisteren
- Jan Oskam verkoopt locatie Vleuten aan projectontwikkelaar, Neerijnen vanaf 2024 centrale locatie
- "Op nieuwe verwerkingslocatie volop ruimte om ons verder te ontwikkelen"
- Dole verkoopt groentedivisie aan Chiquita
- "De Piqaboo is voornamelijk interessant omdat hij zo duur verkocht kan worden in Azië"
- Uit de oude doos: Pouw kocht aardappeloogst van Malta
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Duurzame business cases rond food populair bij studenten
Eosta en Erasmus lanceren samen Nature & More Academy
"De apps, slogans en visuals vlogen ons om de oren", vertelt een tevreden Volkert Engelsman, CEO van Eosta, na afloop. "Aan de presentaties van vandaag kun je merken hoe studenten geïnspireerd raken door de transparantie en duurzaamheid waar Nature & More voor staat." Professor Gail Whiteman voegt toe: "MBA-studenten zijn gewend om vooral in termen van geld te denken. De samenwerking met Nature & More maakt een veel groter enthousiasme los, omdat het over de duurzame economie van morgen gaat."
De Nature & More Academy kent twee onderdelen. In het Nature & More Lab wordt gewerkt met gevorderde internationale MSc en MBA studenten, die de opdracht krijgen om in korte tijd een marketingconcept, productinnovatie of nieuwe business case voor Nature & More te ontwikkelen. Daarnaast is er een individueel opleidingsprogramma voor jong talent en stagiaires. HR Manager Cornelie Eichelsheim: "De AGF-sector kan veel meer innoveren en verduurzamen. Op deze manier hopen we een instroom van nieuw talent te genereren."
Het programma sluit aan op de merkbelofte van Nature & More, die is gebaseerd op de kernwaarden Verantwoord, Samen en Authentiek. De kernwaarden komen terug in het HR-beleid en het 3D-leiderschapsbeleid: Deliver, Dance and Differentiate. Immers, een verantwoorde prestatie (Delivery) is alleen mogelijk door transparante samenwerking (Dance) waarbij iedereen zijn eigen unieke potentieel kan verwezenlijken (Differentiate).
Nature & More is het bekroonde transparantiesysteem van Eosta, Europees marktleider in verse biologische groente en fruit. Nature & More won in 2012 de Ecocare Award in Duitsland en in 2013 de Sustainable Entrepreneurship Award in Oostenrijk. Zie ook www.natureandmore.com.
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-02-01 "HEV-keurmerk misleidt consumenten en moet verboden worden"
- 2023-02-01 Coop viert 30 jaar Naturaplan
- 2023-01-31 EU-consumenten kopen minder biologisch
- 2023-01-31 Goede prijzen voor bio-citrus
- 2023-01-30 Verkoop biologische AGF in de VS daalde in volume in 2022
- 2023-01-27 "Nu ook Turkse bio granaatappelen"
- 2023-01-27 "Als de biologische appelverkoop niet stijgt, zullen we onze Jonagold nooit verkocht krijgen"
- 2023-01-26 "Vega biedt nieuwe kansen"
- 2023-01-25 Biologisch landbouwareaal in EU op 10 jaar tijd met 50 procent gestegen
- 2023-01-25 "Het biologische Primofiori seizoen verlengen kan de terugval in Verna compenseren"
- 2023-01-24 "Sneeuw kan tot klein aanbodtekort boerenkool leiden"
- 2023-01-23 Consument besteedt 36% meer aan biologisch
- 2023-01-23 Fotoreportage AGF-standhouders op Bio-beurs 2023
- 2023-01-23 "Retail aan zet in ambitie 15% biologisch"
- 2023-01-19 Online supermarkt Oda gaat samenwerken met Bio Company
- 2023-01-19 Plus Berries introduceert biologische aardbei en zero residu avocado
- 2023-01-18 HAK zet in op 100% biologische productie
- 2023-01-18 Jaarcijfers Skal: Biologisch groeit naar 4,4%
- 2023-01-18 Bergen omschakel-appels voor een spotprijs verkocht
- 2023-01-17 "Consumenten willen niet omrijden voor lokale bio"