Mededelingen
Vacaturesmeer »
Laatste reactiesmeer »
- Coop start online klantenpanel (12)
- "Hardfruithandel momenteel dooie boel" (3)
- Europese Zespri Gold weer verkrijgbaar (1)
- Octrooi rode radijskiemen blijft overeind (1)
- Mysterieuze handel voor Rob Baan, Shawn Harris en Marianne de Winter en Eric Moor (3)
- Frankort & Koning zit dicht op Egyptische druiventeelt (1)
- “Gedragscode Eerlijke Handel agroketen moet dit najaar van start gaan” (1)
- Polen is op één na grootste producent van appelsap in de wereld (2)
- Spruitkoolareaal Noord West Europa neemt met 600 ha toe (1)
- Nu ook het ‘witte goud' met Milieukeur (1)
Top-5 gisteren
Top-5 afgelopen week
- Koel- en Vrieshuis Klaas de Jong in Bunnik up en running
- Feestweek en symposium "Samen Groeien" ter ere van 75 jaar Enza Zaden
- FlevoTrade Dronten meldt wanbetaler: Boston Produce ltd / Paul Sweeney & Co
- In memoriam – Wilt Komrij (ADN)
- "Rust en vertrouwen paprikamarkt resulteert in stabiele prijsvorming"
Top-5 afgelopen maand
Koerslijstmeer »
Wisselkoersen t.o.v. Euro
Bron: ECB
Euribor
Bron: homefinance.nl
Weer & verkeer
Verse start Van der Mey Quality Fruits & Vegetables en Jac. van der Mey
Nieuw verspunt Freshlinq in Amsterdam
Vanaf 2 april bundelen twee versspecialisten in AGF hun jarenlange kennis van kwaliteit, diversiteit en service in een nieuw bedrijf op het Food Center Amsterdam. Van der Mey Quality Fruits & Vegetables (vestiging Amsterdam) en Jac. van der Mey en Zn. beginnen aan een ‘verse’ start, genaamd Freshlinq.
Freshlinq is een groothandelsbedrijf dat zich richt op het beleveren van detaillisten, retailers en groothandelaren met een breed en kwalitatief hoogwaardig AGF-sortiment. Het bedrijf blijft gevestigd op het Food Center Amsterdam. In het voormalige pand van Jac. van der Mey (locatie 36) zal Freshlinq vanaf maandag 2 april de bekende kwaliteit van AGF-producten met een nieuw gezicht presenteren.
Nieuw verspunt Freshlinq in Amsterdam
Vanaf 2 april bundelen twee versspecialisten in AGF hun jarenlange kennis van kwaliteit, diversiteit en service in een nieuw bedrijf op het Food Center Amsterdam. Van der Mey Quality Fruits & Vegetables (vestiging Amsterdam) en Jac. van der Mey en Zn. beginnen aan een ‘verse’ start, genaamd Freshlinq.Freshlinq is een groothandelsbedrijf dat zich richt op het beleveren van detaillisten, retailers en groothandelaren met een breed en kwalitatief hoogwaardig AGF-sortiment. Het bedrijf blijft gevestigd op het Food Center Amsterdam. In het voormalige pand van Jac. van der Mey (locatie 36) zal Freshlinq vanaf maandag 2 april de bekende kwaliteit van AGF-producten met een nieuw gezicht presenteren.
Openingsavond woensdag 4 april
Freshlinq biedt op het Food Center in Amsterdam een groot en compleet verspunt om inkopen te doen. Op woensdagavond 4 april tussen 19.00 en 22.00 uur kan er kennisgemaakt worden met Freshlinq, haar versproducten en haar medewerkers.Publicatiedatum: 20-3-2012
Plaats een reactie:
Ander nieuws uit deze sector:



reageer op dit artikel
mail dit artikel
print













