Mededelingen

Vacaturesmeer »

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Overig nieuwsmeer »

Koerslijstmeer »

Euribor

Weer & verkeer




Mathieu Truijen en Marcel Wetemans van VH Verpakkingsmachines:
"Packaging is our profession"



Tholen - VH Verpakkingsmachines BV levert nieuwe machines, gebruikte machines, nieuwe en gebruikte componenten en totaaloplossingen op het gebied van verpakken. Het huidige VH Verpakkingsmachines BV werd opgericht in 1998, maar de mensen achter dit bedrijf zijn al veel langer bezig op het gebied van verpakken. "Sinds 1993 reviseren en verkopen wij verticale verpakkingsmachines", zegt Marcel Wetemans. Hij vormt samen met Mathieu Truijen de directie van VH Verpakkingsmachines BV.
 
Bij VH Verpakkingsmachines BV is men gespecialiseerd in verticale vorm-, vul- en sluitmachines. Op basis van de vragen van de klant worden standaard en complexere verpakkingsoplossingen gerealiseerd. We zorgen voor het gehele project, dus inclusief transportsystemen,  weeg- en doseersystemen, etiketteer- en printsystemen, metaaldetectors en checkwegers", legt Mathieu Truijen uit. "We bieden een uniek totaalpakket met een persoonlijk advies, een op maat gemaakt ontwerp, eigen ontwikkeling- en montageafdeling, tot en met het installeren en onderhouden", voegt Marcel Wetemans toe.
 
Vanaf 2000 is alles in een stroomversnelling gekomen, VH Verpakkingsmachines BV verwierf de verkooprechten van Velteko voor de Benelux en een deel van Duitsland, machines die voornamelijk worden ingezet voor blokbodem-, zip- en quattro- toepassingen in droge omgevingen. In 2005 hebben wij onze eigen machine, de VH Centurion, ontwikkeld, deze machine wordt voornamelijk ingezet in de natte-, de diepvries- en de freshfood- industrie. De VH Centurion is in RVS uitgevoerd en is een zeer robuuste machine die continu (24 uur) kan produceren, van kleine verpakking van 50 gram tot, bijvoorbeeld zakken verwerkte aardappelen, van 20 kg.

"Als servicemonteur heb ik 30 jaar bij Aquarius, nu C.F.S. ervaring opgedaan en bij het ontwerp van nieuwe machines en aanpassingen aan gebruikte probeer ik rekening te houden met praktische zaken waar men tegenaan loopt. Op basis van deze ervaringen heeft  de ontwikkeling van de VH Centurion plaatsgevonden.” zegt Mathieu Truijen.

Het overgrote deel van de omzet heeft VH Verpakkingsmachines voorheen uit de verkoop van tweedehands machines gehaald, maar het aandeel nieuwe machines wordt steeds belangrijker. "Dit jaar zal de verkoop van nieuwe machines al meer dan 50% van onze omzet bedragen", zegt Marcel Wetemans.
 
Het is een feit dat VH Verpakkingsmachines BV dus volop in beweging is, zowel ontwikkeling van nieuwe machines als ontwikkelingen in distributie/vertegenwoordiging van verpakkingssystemen. Recentelijk nog heeft VH Verpakkingsmachines de distributierechten van HDM wegers voor de Benelux verworven. HDM is de meest vooraanstaande Chinese fabrikant van multiheadwegers.

VH Verpakkingsmachines BV is tevens een specialist in het maken van kunststof schouders ten behoeve van de meeste verticale verpakkingsmachines. De kunststof schouder is onderdeel van het formaatdeel en dit bepaalt de vorm en maat van de verpakking. Kunststof schouders onderscheiden zich van metalen door de meer natuurlijke loop van de folie met alle voordelen van dien.

"Ja, we zijn volop in beweging, onze slogan is “Packaging is our profession” en dat draagt ons hele team graag uit. Kijk vooral ook op onze website www.vhnl.com", zegt Mathieu Truijen tenslotte.


Marcel Wetemans (links) en Mathieu Truijen bij een antieke weger die in de hal staat bij VH Verpakkingsmachines

Voor meer informatie:
Marcel Wetemans en/of Mathieu Truijen
VH Verpakkingsmachines
St. Luciastraat 50-52
6002 BP Weert
Tel.: (0495) 55 07 33
Fax: (0495) 55 07 34
www.vhnl.com

Publicatiedatum: 12-3-2008
Auteur: Lody van Berkel
Copyright: www.agf.nl

 




 

Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *

 

 

Ander nieuws uit deze sector:

2-9-2010 Productieverbetering bij Tuinderij Vers
27-8-2010 Tennant & WALO introduceren Tennant veegzuigmachines S10 en S20
23-8-2010 Sealmachine voor zachtfruit en groente
18-8-2010 Ulma Packaging en GH bundelen activiteiten in Benelux
16-8-2010 Service staat bij Prins Maasdijk hoog in het vaandel
13-8-2010 Compacte casepacker bij JASA
13-8-2010 Christiaens preimachines met maximaal rendement voor de teler
20-7-2010 Vier ideeën om positiviteit op werkvloer te bevorderen
19-7-2010 Spaans Cedis-Mafrut ontwerpt en vervaardigt complete productielijnen
15-7-2010 Spanje: machine van Tamegar maakt golfkarton-verpakkingen voor groente en fruit
9-7-2010 Machinebouwer Affeldt maakt doorstart
1-7-2010 Proeven met broccoli-oogstmachine in Australie
21-6-2010 Enthousiasme over asperge-oogstmachine Christiaens Agro Systems
21-6-2010 SLB-technologie filtert kant-en-klare zaadjes uit granaatappel
17-6-2010 BEST, marktleider in de sorteerindustrie, breidt uit in de VS
9-6-2010 Manter voegt nieuw model weger toe aan pakket
7-6-2010 Duitsland: machinebouwsector herstelt zich
7-6-2010 Skillpacks flexibele high speed traysealer geïnstalleerd bij Fruitmasters
3-6-2010 Baselier produceert grootste rijenfrees ter wereld
1-6-2010 Chrisje mag eindelijk weer het veld op