Mededelingen

Vacaturesmeer »

Tweetende AGF'ers

Laatste reactiesmeer »

Top-5 gisteren

Top-5 afgelopen week

Top-5 afgelopen maand

Koerslijstmeer »

Weer & verkeer

Weersverwachting
Nederland
Meer weer in Nederland

1,3 miljoen punnets verwacht dit seizoen

REO Veiling verdrievoudigt aanbod frambozen

Op vrijdag 21 april zijn de eerste Belgische frambozen van het nieuwe teeltseizoen verkocht op de REO Veiling. REO-producent Stefaan Pype uit Westrozebeke leverde één doos primeurframbozen van het ras Tulameen af onder de 4AF+ kwaliteit. De doos telt 12 punnets met telkens 125 gram zachtfruit. Met deze primeurverkoop is het frambozenseizoen op de REO Veiling officieel gestart.

Vorig jaar verkocht de REO Veiling 63.000 kg frambozen. Dit jaar verwacht ze een verdrievoudiging van het aangevoerde volume. "Onze prognose geeft een significante stijging weer. We verwachten dit jaar tot 1,3 miljoen punnets van 125 gram", stelt Jurgen De Braekeleer, productmanager zachtfruit van de REO Veiling. "Straks zullen ook andere telers op de markt komen met hun frambozen, wat uiteraard het aanvoervolume vanaf mei zal doen stijgen." Tinos Fruit uit Westkapelle kocht vandaag de frambozen tegen 3,99 euro per punnet. De primeurframbozen zijn uiteraard afkomstig van eigen bodem.

Meer informatie:
Commerciële afdeling REO Veiling
Oostnieuwkerksesteenweg 101
B-8800 Roeselare
Tel. +32(0)51 23 12 69
Fax. +32(0)51 23 12 89
info@reo.be
www.reo.be

Publicatiedatum: 21-4-2017

Reacties:

Prachtig initiatief.
100 % Belgisch geteelde frambozen.

Wij wensen jullie heel veel succes met de teelt.
Frank, Ann, Pieter-Jan
Leenknegt Frank, Hooglede - 24-4-2017 13:48:23

Proficiat Stefaan !
Veel succes dit jaar ,

Koen en Analyn
saelens-corsiga koen en analyn, hooglede - 21-4-2017 21:58:34

Plaats een reactie:

Naam: *
Woonplaats: *
Email: *
  E-mail weergeven
Bericht: *
Voer de code in
*

Ander nieuws uit deze sector: