U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

BFV wil vaste activa Veiling Haspengouw kopen

Tholen - Tijdens een bijzondere ondernemingsraad op vrijdagochtend, maakte de directie van de Groep Veiling Haspengouw bekend dat de raad van bestuur een mogelijke oplossing heeft gevonden die kadert in het belang van de fruitsector, haar telers en haar personeelsleden. Dit meldt Het belang van Limburg.

BFV (Belgische Fruitveiling) maakt haar intentie bekend om de vaste activa van de Groep te kopen. Daarbij leggen beide partijen de klemtoon op het behoud van zoveel mogelijk arbeidsplaatsen, en het bieden van een oplossing voor de telers die nog actief zijn binnen de Groep.

Klik hier voor het volledige artikel

Bron: HBVL

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer