Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
24 juli

Sormac Duckrace Venlo: racen met badeendjes voor het Toon Hermans Huis

Op 24 juli wordt de eerste editie van de Sormac Duckrace Venlo gehouden. De Passantenhaven aan de Maasboulevard kleurt deze dag knalgeel: duizenden badeenden worden te water gelaten om zo geld op te halen voor het Toon Hermans Huis. De Sormac Duckrace Venlo wordt georganiseerd door Rotary Venlo - Land van Gelre.



Zoals de naam al doet vermoeden, is de Sormac Duckrace Venlo een spannende badeendenrace over 100 meter door de Passentenhaven aan de Maasboulevard. Maar liefst circa 5.000 eendjes gaan in drie races met elkaar de strijd aan om prachtige prijzen, zoals een citytrip naar Londen, een fiets, 3-gangendiner, theatertickets of kunstwerk. Langs het parcours is horeca aanwezig voor eten en drinken. Ook wordt er gezorgd voor muziek en zijn er diverse activiteiten voor jong en oud. "Duckrace Venlo belooft een gezellige familiemiddag te worden. Je kunt prijzen winnen door een lot te kopen. Kijken naar de spannende race en tegelijk iets doen voor het goede doel. Alle opbrengsten van de badeenden gaan namelijk naar het Toon Hermans Huis in Venlo," zegt Margriet van Mierlo, voorzitter van Rotary Venlo – Land van Gelre.



Wie wil meedingen naar de prijzen kan voor 5 euro per stuk een lot kopen dat correspondeert met het nummer van één badeendje. De eenden leggen het parcours in de Passantenhaven af. De eerste eenden die over de finish komen, winnen een prijs voor de lothouder. Onder toeziend oog van een notaris worden de prijzen uitgereikt. De badeendjes zijn verkrijgbaar bij Tuincentrum Leurs en Plus Supermarkt Benders in Venlo en Blerick. Naast deze badeenden zijn er speciale, grote business-eenden te koop. Een aparte race met een select aantal eenden die voor 175 euro kunnen worden gekocht door bedrijven in Venlo en omgeving. Zij kunnen de
badeend voorzien van een naam of reclame en/of op een ludieke wijze aankleden.



De Sormac Duckrace Venlo is gratis toegankelijk van 13.00 uur tot 17.00 uur. Voor meer informatie over het programma, het wedstrijdreglement, de prijzen en de verkoop van de eendjes zie www.duckracevenlo.nl. Voor meer informatie over het Toon Hermans Huis Venlo zie www.toonhermanshuisvenlo.nl.

Voor meer informatie:
Duncan Oyevaar
Duck Race Venlo
T: +31 (0)6 5333 3303
E: [email protected]
W: www.duckracevenlo.nl
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer